Rodzaje obuwia

Buty Adidas Duramo 9 dla biegaczy

Ubrania i buty marki Adidas są znane i cenione przez zawodowych sportowców i wielbicieli mody lifestyle. Adidas posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu ubrań treningowych dla wszystkich dyscyplin sportu.

Odzież i buty do biegania powinny posiadać pewne, charakterystyczne cechy. Są to produkty wykorzystywane podczas różnych warunków pogodowych. Muszą być trwałe,wygodne, zapewniać dobrą wentylację i wspierać ciało biegacza podczas treningu.

Odzież Adidas przeznaczona do biegania

Są to ubrania zaprojektowane i wykonane z najwyższą precyzją. Firma Adidas wykorzystuje zdobycze nauki i nowe technologie, które wspomagają trening, a sportowcy osiągają coraz lepsze wyniki.

Legginsy posiadają kinetyczną konstrukcję na całej powierzchni kompresyjny krój, dzięki czemu dopasowują się do ciała. Aeroready to technologia, która zapewnia pochłanianie wilgoci.

Część ubrań treningowych proponowanych przez Adidas to rzeczy wykonane z poliestru pochodzącego z recyklingu. Firma wspiera ekologię poprzez zminimalizowanie emisji substancji szkodliwych do środowiska.

Buty Adidas Duramo 9

Dla osób, które trenują zarówno na świeżym powietrzu, jak i na bieżni, zostały zaprojektowane buty Adidas Duramo 9 [zobacz].

Obuwie jest przeznaczone do biegu neutralnego, posiada standardowy krój i siateczkową cholewkę. Bardzo dobrze amortyzują dzięki podeszwie środkowej cloudfoam. Podeszwa zewnętrzna Adiwear jest wyjątkowo wytrzymała.

Buty są dostępne w wersji damskiej i męskiej. Są one wysoko oceniane przez ich użytkowników.