Buty na różne okazje

Codzienne i wieczorowe srebrne buty

Buty to zawsze jeden z najmocniejszych elementów każdej stylizacji. Warto dobierać obuwie tak, aby w ten sposób komunikować swoje zamiłowanie do stylu i rzeczy dobrej jakości. Nie bez znaczenia są również trendy. Ten natomiast w tym roku pokazują, że bardzo modne są srebrne buty, zarówno na dzień, jak też na specjalne okazje.

Buty na co dzień w kolorze srebrnym

Metaliczne buty na przykład w kolorze srebrnym wcale nie muszą kojarzyć się tylko i wyłącznie z jakąś wyjątkową okazją czy imprezą. Takie obuwie doskonale prezentuje się również na co dzień, trzeba tylko zdecydować się na wygodne modele. Świetnie sprawdzą się na przykład srebrne buty tenisówki czy espadryle na słomianej podeszwie. Takie buty pięknie podkreślają opaleniznę nóg i doskonale prezentują się na przykład w połączeniu z jasnymi letnimi ubraniami. Można postawić też na klasyczne sportowe obuwie w kolorze srebrnym. Takie sneakersy to bardzo modny wybór dla każdej kobiety.

Wieczorowe buty w kolorze srebrnym

Buty w metalicznych odcieniach to też doskonały wybór na wieczorne wyjścia i różne specjalne okazje. W takich sytuacjach warto postawić na przykład na srebrne szpilki albo sandały. Wieczorowe obuwie może być dodatkowo ozdobiony za pomocą różnego rodzaju aplikacji. Trzeba tylko pamiętać o jednej dosyć ważnej rzeczy – do takich butów należy odpowiednio dobrać też biżuterię w odcieniu srebra lub ewentualnie białego złota.