Buty na różne okazje

Dla kogo są sportowe buty adidas Advantage?

W profesjonalnych sklepach obuwniczych coraz częściej można spotkać modne buty sportowe, dlatego też tym bardziej warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Praktycznie każdy szanujący się producent butów ma w swojej ofercie modele w sportowym stylu.

Dla kogo?

Oryginalne buty adidas Advantage są doskonałym wyborem dla tych osób, które poszukują wygodnego obuwia do biegania lub do spacerów po mieście. Marka Adidas coraz częściej oferuje buty i ubrania lifestylowe, które są dobrym wyborem nie tylko dla młodzieży, ale również dla osób starszych. Modele Advantage inspirowane są przede wszystkim ubiorem uczniów amerykańskich college’ów. Osoby, które cenią sobie miejski styl, powinny jak najszybciej postawić właśnie na tego typu obuwie.

Co warto wiedzieć?

Cholewka butów adidas Advantage w całości wykonana jest ze skóry syntetycznej, dzięki czemu można liczyć na wysoką odporność na ścieranie i różnorodne uszkodzenia mechaniczne. Sporą zaletą skóry syntetycznej jest także to, że zapewnia ona optymalną cyrkulację powietrza. W niektórych modelach butów logo dostępne jest w formie perforacji. Buty adidas Advantage cenione są także za gumowe podeszwy o zaokrąglonym kształcie, które zapewniają doskonałą przyczepność do każdego podłoża. Z tyłu buta znajduje się z kolei specjalna tasiemka, której głównym zadaniem jest ułatwienie zdejmowania i zakładania obuwia. Buty dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych. Można znaleźć modele sznurowane i buty na rzepy, które zarezerwowane są głównie dla dzieci.