Rodzaje obuwia

Kozaki – najlepszy wybór na zimę

Zima to ta pora roku, w czasie której ciężko obejść się bez kozaków. To one zapewniają ciepło naszym stopom, a nawet łydkom w przypadku dłuższych modeli. Kozaki można wystylizować zarówno na co dzień, jak i elegancko. Wszystko zależy od tego, z czym je zestawimy.

czarny but marki Oleksy

Jak je wystylizować?

Do codziennych zestawów warto wybrać zamszowe kozaki, które świetnie prezentują się w połączeniu z jeansami oraz ramoneską w modnym odcieniu. Do tego wystarczy dodać długi, ciepły szal oraz prostą czapkę. Dzięki takiemu zestawowi można poczuć się wygodnie oraz kobieco. To idealna stylizacja na spacer, ale także na zakupy.

Kozaki w eleganckiej stylizacji

Kozaki to ten typ obuwia, który w łatwy sposób można wystylizować z eleganckimi dodatkami. Buty marki Oleksy to przykład kozaków na obcasie stanowiących świetną bazę, którą można uzupełnić o ołówkową spódnicę. Do tego warto dodać koszulę oraz płaszcz i apaszkę. Taki zestaw sprawdzi się zarówno do pracy, jak i na ważną okazję.

Za pomocą butów marki Oleksy, ale także innych kozaków można stworzyć świetne stylizacje na co dzień. Ten typ obuwia jest także idealny do zestawów eleganckich. Zimowe buty na obcasie to gwarancja udanej stylizacji.