Rodzaje obuwia

Najbardziej kobiece buty na lato

Większość kobiet uwielbia modę typowo letnią. To właśnie wtedy w sklepach pojawia się tak wiele kobiecych propozycji, zarówno wśród ubrań i dodatków, jak też wśród butów. Poniżej przegląd najbardziej kobiecych i seksownych letnich butów, które powinny znaleźć się w szafie każdej pani.

Skórzane sandały na koturnie

Sandałki to typowo letnie buty, które są niezastąpione do pracy i na co dzień w czasie wolnym. Warto sprawić sobie skórzane sandały na koturnie, bo to kwintesencja wygody i dobrego stylu. Koturna nie męczy tak bardzo stóp jak na przykład szpilki, zatem tego typu buty z pewnością będą często wykorzystywane.

Botki skórzane bez palców

Druga opcja na naprawdę piękne kobiece buty na lato to skórzane botki z wycięciami na palcach. Jakie buty przy pięknie prezentują się do powłóczystych długich sukienek, fantastycznie wyglądają również na przykład z szortami. W tym drugim przypadku są jednak polecane dla kobiet z długimi nogami.

Seksowne sandałki na szpilce

Skórzane sandały na koturnie to opcja dla kobiet lubiących wygodę. Na specjalne okazje przydadzą się jednak również seksowne sandałki na szpilce, lub na obcasie o kształcie klocka. Takie buty fantastycznie wydłużają nogi i sprawiają bardzo lekkie wrażenie.

Płaskie skórzane klapki

Ostatnia propozycja na buty na lato dla każdej kobiety to płaskie skórzane klapki. Takie buty to prawdziwy hit sezonu w tym roku. Pięknie prezentują się do wielu letnich stylizacji, ale co chyba najważniejsze, są bardzo przewiewne i wygodne. Takie buty chce się nosić i nosić.