Rodzaje obuwia

Wygodne i stylowe buty na jesień

Buty to bardzo ważny element garderoby. To właśnie za ich pomocą można podkreślać swój styl i podkręcić praktycznie każdą, nawet najbardziej nudną stylizację. W tym sezonie bardzo popularne są botki na platformie w kolorze czarnym. Takie buty bezpośrednio nawiązują do mody punkowej i rockowej. Na szczęście wcale nie trzeba stylizować ich tylko i wyłącznie w taki sposób. Świetnie odnajdują się one bowiem w szafach kobiet romantycznych, które uwielbiają sukienki i spódniczki.

Ciężkie botki na platformie na jesień i zimę

Takie botki można kupić w wydaniu luksusowym, kiedy to wykonane są z najwyższej jakości skóry licowej, albo w wersji budżetowej. Tak naprawdę często pomiędzy butami nie widać różnicy na pierwszy rzut oka. Jeżeli zatem nie stać nas na te naprawdę drogie, nie warto rezygnować z pary butów budżetowych. Botki na grubej platformie są bardzo wygodne, poza tym doskonale chronią również przed deszczem i wilgocią. Ze względu na to, że nie posiadają obcasa, można w nich dosłownie biegać od rana do wieczora. Będą doskonałe w szafie kobiet, które żyją bardzo aktywnie i potrzebują naprawdę komfortowych butów na co dzień.

Stylizacje z botkami na platformie

Co do samych stylizacji, z takimi botkami można stworzyć ich dosłownie dziesiątki. Tak naprawdę pasują one do wszystkiego, jak to bywa w przypadku czarnych butów. Doskonale wyglądają na przykład z dopasowanymi sukienkami z dzianiny lub bawełny. Wtedy takie buty tworzą razem ze strojem minimalistyczną całość. Inna opcja to zestawienie ich z krótką spódniczką w kwiaty, na górę zakładając obszerny sweter. Tak lubią nosić się młode kobiety, które z jednej strony chcą podkreślić atuty figury, z drugiej strony nie chcą jednak epatować swoim seksapilem. Inna opcja to zestawienie ich na przykład z klasycznymi jeansami, z którymi również świetnie się prezentują.